Hurdacı hizmetlerinden yararlanarak ev ve iş yerlerinizde atıl durumda bekleyen eşyaları, geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Elinizdeki atık metal, demir, bakır, alüminyum, kurşun, çinko ve diğer metallerin toplanması için hurda firmalarından destek alabilirsiniz. Böylece hem kazanç elde edebilir hem de ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Hurdacı

Hurda hizmetleri, atık metal ve diğer malzemelerin çevre kirliliğine neden olmasını önlemeye yardımcı olur. Hurda firmaları, bu malzemeleri geri dönüştürerek çevreyi korumaya yardımcı olurken aynı zamanda ekonomik fayda da sağlarlar. Çünkü geri dönüştürülen hurdalar, üretimde kullanılabilir ve böylece üretim maliyetleri düşmüş olur.

En Yakın Hurdacı

En yakın hurdacı ekibi, ev ve ofis veya inşaat alanlarında bulunan geri dönüşümü mümkün bütün hurdalarınızı alır. Güncel fiyatları ve profesyonel çalışmanın ardından çıkan sonuçlara göre kullanmadığınız eşyalara en yüksek fiyatı biçer. İlke Hurda olarak tüm şubelerimizde hurdalarınızı belli başlı etkenleri göz önüne alarak fiyatlandırırız.

  • Öncelikli olarak, hurdalarınızın hangi türde olduğunu tespit ederiz. Bazı hurdalar, çok daha değerlidir.
  • Geri dönüşüme uygun olup olmadığına bakarız. Durumlarını uzmanlarımızla teyit ederiz.
  • Kaç kilo hurdanız olduğunu ölçeriz. Bunun için bünyemizde bulunan hassas kantarları kullanırız.
  • Son olarak hurdaları alırken dönemin güncel hurda fiyatına bakarız. Çünkü hurda fiyatları her gün değişir. Size yanlış bilgi vermemek adına ekibimiz, her gün güncel fiyatları inceler.

İlke Hurda ile ederi üzerinden hurdalarınızı satabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı

İlke hurda’nın ihtiyaçlarınız için hurda hizmetlerinden yararlanmanız son derece basittir. İnternet veya telefon numarası üzerinden firmaya ulaşarak atık metal ve diğer malzemelerin toplanması, geri dönüşümü ve işlenmesi gibi hizmetler için hurdalarınızı kolayca satabilirsiniz.

İstanbul Hurdacı olarak hizmetlerimiz arasında, atık malzemelerin yerinde toplanması, taşınması, ayıklanması, ayrıştırılması ve geri dönüşüm tesislerine gönderilmesi gibi işlemler yer alır. Bunun için atık malzemelerinizi yerinde ve değerinde satın alarak geri dönüşüm tesislerine iletmekteyiz.

Esenyurt Hurdacı

Esenyurt hurdacı ararken uygun fiyatlandırma ve hilesiz satışa dikkat etmeniz gerekir. Bu sebeple güvenilir bir firma ile anlaşma sağlamanız önem taşır. Tarafımızla iletişime geçerek profesyonel koşullarda endişe etmeden hizmet alabilirsiniz. Hurda firması arayışlarınız için dikkat etmeniz gereken diğer hususlar şunlardır:

  • Adresten teslim
  • Doğru hurda hesaplaması
  • Firma güvenirliği

Hurdalarınızın adresinizden alınması, eski usul hurda deneyimlerini geride bırakır. İlçenizden bir hurdacı geçmesini beklemek yerine profesyonel hizmetleri adresinize çağırabilirsiniz.

Maltepe Hurdacı

İlke hurdanın hizmetlerinden yararlanarak ağırlığı fark etmeksizin ev veya iş yerlerinizdeki hurdalardan kurtulabilirsiniz. Özellikle büyük ve ağır hurdalar söz konusu olduğunda adresten alım yapan Maltepe hurdacı hizmeti sayesinde hiçbir zahmet söz konusu olmaksızın hurdalarınızı elden çıkarmanız mümkündür. Üstelik geri dönüşüm için elden çıkardığınız tüm hurdalarla çevre ve ekonomiye de yarar sağlamış olursunuz.

İlke Hurda’nın faaliyetleri, İstanbul genelinde önemli hale gelmiştir. Siz de her gün kirlenen dünyamızı biraz olsun kurtarmak adına firmamızın Maltepe şubesi ile çalışabilirsiniz. Çünkü biz, hem zarar etmeyeceğiniz fiyatlar sunuyoruz hem de hurdalarınızın gerçekten geri dönüşümünü sağlıyoruz. Böylece sağlığımıza, doğamıza ve ülke ekonomimize katkıda bulunuyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hurdacı Hangi Hurdaları Alır?

Demir, bakır gibi metalleri ve kağıt, naylon gibi pek çok hurdayı alıyoruz.

Hurdacı Numarası Nedir?

0534 844 4677 numaralı telefondan hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Hurda Fiyatları Nedir?

Hurdaların fiyatları her gün güncellenir. İlke hurda, güncel fiyatlara ve birkaç etmene göre hurdalarınıza fiyat biçer.